Zpět do obchodu

Registrace

Jak velkou kytici darovat?

Kytice růží k narozeninámJak velkou kytici růží objednat?

Kytice růží doručíme po celé Praze každý den dle otevírací doby prodejny za jednotnou cenu 199,-Kč. Je jen na Vás, jak velkou kytici růží necháte doručit. Může to být kytice 7 růží, 15 růží, 25 růží, 30 růží, 50 růží... Rozvoz květin v Praze zajistíme do 120 minut od objednání. A abychom se nedrželi při zemi, výjimkou není ani kytice 100 růží, jejíž doručení můžeme reálně slíbit do 180 minut od objednání.

Kytice ke 30. narozeninám?

Hledáte dárek ke třicátým narozeninám? Co takhle zkusit kytici třiceti růží? Růže rozhodně žádnou ženu neurazí. Necháte-li kytici doručit obdarované do zaměstnání, výsledný efekt bude navíc umocněn obdivnými a zároveň závistivými pohledy kolegyň. Tyhle chvíle ženy prostě milují!

30 červených růží doručíme po celé Praze do 120 minut od objednání. Růže máme vždy skladem, kytici 30 červených růží si můžete objednat na našem e-shopu a téměř okamžitě vyzvednout v našem květinářství. Přijedete-li však "nečekán a nezván", určitě od nás také neodejdete s prázdnou - jen se u nás chvíli zdržíte, než Vám kytici růží připravíme.

Kytice k 50. narozeninám?

50. narozeniny jsou velmi důležitou událostí v životě každého z nás, dárek k padesátinám by měl být výjimečný. Ať již zvolíte jako dárek cokoli, neměla by chybět kytice 50 růží jako doplněk. Růže mohou být uvázány samostatně, nebo decentně doplněny například palmovým listem. Doplnění kytice růží o zeleň ji opticky zvětší a vypadá honosněji.

Kytici padesáti červených růží doručíme v Praze do 120 minut od objednání. Kytici si můžete také osobně vyzvednout na adrese Radlická 1302/76, Praha 5. U jiných barev růží doporučujeme před samotným objednáním telefonicky ověřit dostupnost.

Kytice k 60. narozeninám?

60. narozeniny jsou významné jubileum a určitě si zaslouží náležitou pozornost. Vhodný dárek k 60. narozeninám je určitě puget 60 růží. Velké kytice červených růží doručíme v Praze i v den objednání, stačí jen zadat adresu, kam má být kytice doručena. Kytice 60 růží je již dostatečně reprezentativní, takovou kytici již není třeba doplňovat jinou doplňkovou zelení.

Kytice 100 růží

Kytice 100 růží je skutečnou luxusní záležitostí. Darujte 100 růží a nechte za sebe promluvit květiny! >>

Rozvoz květin v Praze

 

Zpět do obchodu