Zpět do obchodu

Registrace

Barvy růží

Kytice růží   Jaké barvy růží Vám můžeme nabídnout

V rámci expresních objednávek nabízíme garantovaně dostupnost červených růží, délky 70cm. Důvodem je skutečnost, že červené růže jsou nejpoptávanější. Ostatní barvy doporučujeme objednávat s předstihem, nebo telefonicky ověřit skladovou dostupnost. 

Rozvoz růží v Praze může být realizován do 120 minut od objednání, i velké kytice růží zvládneme připravit a odeslat v co nejkratším možném čase. 

Pokud nevyužijete služby rozvoz růží, objednané kytice si můžete osobně vyzvednout na adrese květinářství

Rozvoz růží

 ČERVENÉ RŮŽE

Červené růže jsou jasným signálem vyznání lásky, vyjádřením "Miluji Tě" nebo "Mám Tě rád".  Kytice červených růží jsou klasikou a nejčastěji poptávanou barvou růží.

Vzhledem k velkému obratu je u nás cena červené růže délky 70 cm stále na rozumné úrovni. Objednávky kytic 30 ks a více... cenově zvýhodňujeme.Také proto můžeme garantovat skladovou dostupnost a možnost okamžitého odběru. Květinářství naleznete na adrese Radlická 1302/76, Praha 5.

Velká kytice červených růží? A do hodiny? Zajeďte si rovnou k nám!

Kytice bílých růží

 BÍLÉ RŮŽE

Bílé růže jsou považovány za symbol přátelství, věrnosti a oddanosti. Kytice bílých růží jsou velice oblíbené, potěší zajisté každou ženu či dívku. 

Větší kytice bílých růží doporučujeme objednávat s předstihem, abychom byli schopni zajistit jejich dodání. Aktuální skladovost si můžete ověřit telefonicky. 

Bílé růže doručujeme velice často jako pozornost či poděkování, nebo jako narozeninové kytice kolegyním a kamarádkám.

Oblíbené jsou také kombinace červených a bílých růží, kdy lze volit poměr barev napůl, nebo může být kytice doplněna o jednu jedinou kontrastní růží uprostřed. Touto elegantní cestou lze také vyřešit problém, kdy nechceme darovat sudý počet růží. Například k ročnímu výročí je možné darovat 12 červených růží + jednu bílou uprostřed (12 měsíců / 1 rok).

Rozvoz růží v Praze

KYTICE BÍLÝCH A ČERVENÝCH RŮŽÍ 

Láska a přátelství - takové poselství může nést kytice bílých a červených růží. Kombinace bílých a červených růží je ale oblíbená pro svůj barevný kontrast, díky němuž se stává opravdu nepřehlédnutelnou.

Nemůžete-li se tedy rozhodnout, zda darovat bílé či červené růže, darujte prostě oboje :-)

Kytice růží

 

ORANŽOVÉ RŮŽE

Oranžová růže je svým významem v květomluvě tak trochu problematická. Oranžové růže vyjadřují touhu a vášeň, některé zdroje uvádí i skrytou lásku. Dávejte tedy dobrý pozor, komu kytici oranžových růží darujete.

 

Máte-li pod kontrolou význam květomluvy, nic nebrání tomu, abyste kytici oranžových růží darovali.  

Nejčastější odrůdou oranžových růží jsou Maryio nebo Maria Claire. 

 

 

 

 

Rozvoz růží Praha

ŽLUTÉ RŮŽE

Žluté růže v květomluvě symbolizují žárlivost, nicméně nedá se říci, že by byly méně oblíbené a žádané než jiné barvy růží.

Kytice žlutých růží doporučujeme objednat s předstihem nebo telefonicky ověřit jejich aktuální dostupnost.  

ruzove-ruze

RŮŽOVÉ RŮŽE 

Kytice růžových růží jsou velice oblíbené, zejména jako dárek pro maminku nebo babičku. 

Růžové růže jsou něžné a poetické, navozují romantickou atmosféru.

 Modré růže  

MODRÉ RŮŽE

Modré růže jsou v poslední době velice oblíbenou barevnou variací. Jedná se o barvené růže, nejčastěji odrůdy Vendela. Barva proniká do květu růže stonkem, což způsobuje částečné obarvení celé růže včetně listů.

Modrá růže může vyjádřit úctu a přátelství.

Modré růže je potřeba objednávat s dostatečným předstihem.

 

A jak velkou kytici objednat? Jaký počet růží je optimální? 

 Bílé růže - Červené růže - Růžové růže - Žluté růže - Oranžové růže

Zpět do obchodu